Kumppanit

Wellsec Oy

Hälytysjärjestelmä ennaltaehkäisee murtoja, turvaa perhettäsi ja lisäksi sen tärkeänä tehtävänä on myös estää palo- ja vuotovahingot jo ennakolta. Wellsec Oy:n tarjoamat hälytysjärjestelmät on mahdollista liittää myös KNX -talotekniikkaan. Lisäksi meidän kautta saat kotiisi laadukkaat ja luotettavat kameravalvonta- ja ovipuhelinjärjestelmät.

Heli Pellikka, 040 703 1972, heli.pellikka@wellsec.fi

Lennu Sajomaa LKV Oy

Ammattitaidolla kaikki kiinteistönvälityspalvelut, suurella sydämellä.
Lennu Sajomaa, 050 350 2028, lennu@lennusajomaalkv.com

Tullisaaren Rakennus Oy

Vastaavan mestarin palvelut, työmaavalvonta sekä projektinjohto.

Jarmo Liimatainen, 0405058433, jarmoliimatainen@kolumbus.fi

Arkkitehti SAFA Antti Luopa

Yksilöllistä pientalojen suunnittelua vuodesta 2004
Arkkitehti- ja pääsuunnittelupalvelut

Antti Luopa, 0400 615 125, antti.luopa@arkluopa.com

Zeeta Oy

Pekka Väätäinen, 0400 483 177, pekka.vaatainen@zeeta.fi

Kontrasti

Jonna Jääskeläinen
0405099941
jonna@kontrasti.fi

Re/max Visio

Merike Kuvvas 
Kiinteistönvälittäjä, LKV, LVV, KiAT, MBA
040 662 8525 merike.kuvvas@remax.fi

Vesa Sillman 
Myyntijohtaja, LKV, LVV, Kaupanvahvistaja
0400 512 055 vesa.sillman@remax.fi

R&H Mestarit

Kaikki remontit ammattitaidolla ja aikataulussa. R&H mestarit on pääkaupunkiseudulla toimiva yritys.

Siim Leppä, 045 278 8008, info@rhmestarit.fi